Crear
Descargar
Obtener Plan Académico
Compartir juego
Intégralo en tu plataforma

Puedes integrar el juego en un LMS compatible con LTI 1.1 o LTI 1.3 como Canvas, Moodle, o Blackboard. De esta manera podrás guardar las puntuaciones automáticamente en el libro de calificaciones de esa plataforma.
Descargar
Has superado el número máximo de juegos que puedes integrar en Google Classroom con tu Plan actual.

Para integrar tantos juegos como quieras en Google Classroom, necesitas un Plan Académico o un Plan Comercial.

Has superado el número máximo de juegos que puedes integrar en Microsoft Teams con tu Plan actual.

Para integrar tantos juegos como quieras en Microsoft Teams, necesitas un Plan Académico o un Plan Comercial.

La descarga de juegos es una característica exclusiva para usuarios con un Plan Académico o un Plan Comercial.

Obtén ahora tu Plan Académico o Comercial y comienza a integrar tus juegos en tu LMS, web o blog.

Si lo deseas, puedes descargar un juego de prueba aquí y probar su integración:

Hé notaris, vertaal eens!

Test

(1)
Jugadas 9

Sobre esta actividad

Bij het opstarten van een onderneming zijn er zoveel verplichtingen en nieuwigheden waarmee we rekening moeten houden. In sommige gevallen raadplegen we hiervoor de notaris die ons zal raadplegen.
Eens zien wat jullie allemaal al weten zonder een notaris bij de hand.

Creada por

Bélgica

Descarga la versión para jugar en papel

Crea tu propio juego gratis desde nuestro creador de juegos
Compite contra tus amigos para ver quien consigue la mejor puntuación en esta actividad

Top juegos

%
Anónimo
Anónimo
%
%
%
Has superado el número máximo de juegos que puedes imprimir con tu Plan actual.

Para imprimir tantos juegos como quieras, necesitas un Plan Académico o un Plan Comercial.

Imprime tu juego
Hé notaris, vertaal eens!
 

Hé notaris, vertaal eens!Versión en línea

Bij het opstarten van een onderneming zijn er zoveel verplichtingen en nieuwigheden waarmee we rekening moeten houden. In sommige gevallen raadplegen we hiervoor de notaris die ons zal raadplegen. Eens zien wat jullie allemaal al weten zonder een notaris bij de hand.

por Kelly Van Belle
1

Welke boekhouding moet een onderneming voeren? VOF Mores met een omzet van 465000,00 euro.

2

Welke boekhouding moet een onderneming voeren? BV Hughe met een omzet van 485000,00 euro.

3

Uit welke 4 onderdelen bestaat de jaarrekening?

Geschreven antwoord

4

Aan welke 4 voorwaarden moet een gedagtekend verantwoordingsstuk die wordt ingeschreven in de boekhouding voldoen?

Geschreven antwoord

5

Waar vind je welke informatie in de jaarrekening? De totale personeelskosten

6

Waar vind je welke informatie in de jaarrekening? De schulden aan leveranciers

7

Noteer drie voorbeelden van interne stakeholders.

Geschreven antwoord

8

Noteer drie voorbeelden van externe stakeholders.

Geschreven antwoord

9

Er bestaan verschillende soorten aansprakelijkheid. Het hangt af van de ondernemingsvorm die je kiest. Welke aansprakelijkheid is van toepassing bij een éénmanszaak?

10

Er bestaan verschillende soorten aansprakelijkheid. Het hangt af van de ondernemingsvorm die je kiest. Welke aansprakelijkheid is van toepassing bij een naamloze vennootschap na drie jaar?

Uitleg

Een natuurlijk persoon die handelaar is, in hoofdberoep of bijberoep, met een omzet over het laatste boekjaar niet hoger dan 500 000 euro, exclusief de belasting over de toegevoegde waarde, mag een vereenvoudigde boekhouding voeren. De vennootschap onder firma (vof) met een omzet over het laatste boekjaar niet hoger dan 500 000 euro exclusief de belasting over de toegevoegde waarde, mogen een vereenvoudigde boekhouding voeren.

Kleine vennootschappen met beperkte aansprakelijkheid, die geen microvennootschap, zijn en die als rechtsvorm de besloten vennootschap en de naamloze vennootschap hebben. Deze vennootschappen moeten een boekhouding volgens de methode van het dubbelboekhouden voeren.

Zonder uitstel (onmiddelijk), getrouw (eerlijk), volledig (geen weglatingen) en chronologisch (op datum).

De kosten en opbrengsten vind je terug in de resultatenrekening.

Schulden en vorderingen kan je raadplegen op de balans.

Interne strakeholders maken deel uit van het bedrijf. Werknemers, directie en beleggers zijn hiervan voorbeelden.

Zij zijn betrokken bij het bedrijf maar maken er geen deel van uit. Voorbeelden zijn klanten, leveranciers, bewoners en banken.

Als je een éénmanszaak opstart is het één van de nadelen dat je onbeperkt aansprakelijk bent. Je zal voorzichtig en doordacht uw zaak moeten runnen.

De schuldeisers kunnen enkel het vermogen van de rechtspersoon aanspreken. Daarom is er sprake van beperkte aansprakelijkheid.

¿Estás seguro que quieres abandonar la página?

Al abandonar la página perderás el progreso del juego.