Ordenar Palabras Unscramble - How much does the *food* cost?Versión en línea Level 1 - Unit 7 por English League 1 How much does the carrot cost? costs two carrot dollars The . . 2 How much does the tomato cost? dollar one The tomato costs . . 3 How much does the water cost? dollars water eight costs The . . 4 How much does the milk cost? six The milk costs dollars . . 5 How much does the juice cost? The costs juice dollars five . . 6 How much does the lettuce cost? lettuce The costs dollars three . . 7 How much does the fish cost? nine fish costs The dollars . . 8 How much does the apple cost? four apple dollars The costs . . 9 How much does the beef cost? costs ten dollars beef The . . 10 How much does the chicken cost? dollars seven chicken The costs . .