Icon Crear Crear

DE GEBOORTE VAN DE PROFEET MOHAMMED

Completar frases

VUL DE ZINNEN AAN!

Descarga la versión para jugar en papel

Edad recomendada: 10 años
4 veces realizada

Creada por

Bélgica

Top 10 resultados

Todavía no hay resultados para este juego. ¡Sé el primero en aparecer en el ranking! para identificarte.
Crea tu propio juego gratis desde nuestro creador de juegos
Compite contra tus amigos para ver quien consigue la mejor puntuación en esta actividad

Top juegos

  1. tiempo
    puntuacion
  1. tiempo
    puntuacion
tiempo
puntuacion
tiempo
puntuacion
 
game-icon

Completar frases

DE GEBOORTE VAN DE PROFEET MOHAMMEDVersión en línea

VUL DE ZINNEN AAN!

por Aynur Ceran
1

Mekka Mekka awwal Abdoelmoettalib Mohammed moslims Geprezene zoogmoeders zes Halîma maandag Abdoellah Âmina Ka geld Arabië zoogmoeders pasgeboren 571 feestjes Mekka moeder Allah oemmetie Rabï baby

De profeet ( saw ) werd geboren op 12 Rabï ? ul - awwal ( 20 april ) in het jaar in in . Zijn vader heette en zijn moeder .
Mohammed ( saw ) was een heel mooie baby . Bij de geboorte weende de profeet niet , maar er kwam stilletjes twee woorden uit zijn mond " oemmetie , " ( mijn volgelingen , mijn volgelingen ) .
Toen zijn opa , het goede nieuws kreeg , heeft hij vol vreugde , naar de ? ba gebracht . Hij dankte en gaf zijn kleinzoon de naam ? Mohammed ? , wat ? de ? betekende .

Abdoelmoettalib was zeer blij en gaf voor zijn vrienden . Wij vieren nog altijd in de maand ? ul - de geboorte van de profeet .
Vroeger was er een gewoonte bij de baby ? s . Ze werden aan gegeven omdat het klimaat van zeer warm was en dit een slechte invloed zou hebben op de ? s . De kwamen van buiten en voor de opvoeding die ze gaven , kregen ze een som . Mohammed werd ook aan een zoogmoeder , , afgegeven . Daar heeft jaar gewoond waarna hij terug naar zijn eigen is gebracht .

educaplay suscripción