Icon Crear Crear

behoeftepiramide van Maslow

Completar Frases

Vul de ontbrekende woorden in in de tekst.

Descarga la versión para jugar en papel

Edad recomendada: 18 años
4 veces realizada

Creada por

Bélgica

Top 10 resultados

  1. 1
    00:58
    tiempo
    100
    puntuacion
¿Quieres aparecer en el Top 10 de este juego? para identificarte.
Crea tu propio juego gratis desde nuestro creador de juegos
Compite contra tus amigos para ver quien consigue la mejor puntuación en esta actividad

Top juegos

  1. tiempo
    puntuacion
  1. tiempo
    puntuacion
tiempo
puntuacion
tiempo
puntuacion
 
game-icon

Completar Frases

behoeftepiramide van MaslowVersión en línea

Vul de ontbrekende woorden in in de tekst.

por Veerle De Bruyn
1

Fysiologische respect hemostatische zelfwaardering onzekerheid samenhorigheid veiligheid contact zelfactualisatie

Eerste behoefte : behoefte / behoefte : Zorgvragers moeten gezond en gevarieerd eten hebben om terug op krachten te komen , men moet zich in sommige gevallen laten wassen door anderen . Indien de hemostatische behoefte ontregeld is moet de verpleegkundige dit observeren en rapporteren aan de arts , zodat de zorgvrager kan geholpen worden ; bv bij koorts .
Tweede behoefte : behoefte aan : de zorgvrager moet zich veilig voelen . Bv bij het draaien in bed , gebruik van tilliften , naar de toekomst ( prognose ) ? De verpleegkundige moet de zorgvrager zo goed mogelijk informeren en GVO geven .
Derde behoefte : behoefte aan , liefde en sociaal contact . Als zorgvrager is het belangrijk nog steeds te hebben met je omgeving , familie en vrienden . Als verpleegkundige moet je hiermee rekening houden . Telefoon in de nabijheid leggen , bezoekuur ,
Vierde behoefte : behoefte aan en waardering door anderen : Als verpleegkundige moet je de zorgvrager helpen bij het leren te hebben voor zichzelf , ongeacht hun ziekte . In deze vierde fase ontdekken zorgvragers dat hun ziek - zijn of gezond - zijn niet hun enige ? zijn " is . Waardering en zelfrespect kan bestaan geheel los van de vraag of iemand al dan niet gezond of ziek is . Oftewel : de zorgvrager is niet alleen zorgvrager , hij is vooral ook mens en moet in zijn ziek - zijn terug naar een besef van mens - zijn waarvoor hij respect heeft .
Vijfde behoefte : behoefte aan , zelfontplooiing : Als verpleegkundige bv op een dienst revalidatie is het belangrijk om de zorgvrager te overtuigen en te helpen zoeken naar zijn talenten .

educaplay suscripción